MEW MEW POWER - RECENZE

28. června 2007 v 10:03 | reanny |  MEW MEW POWER
Zoey Hanson je obyčejná puberťačka zamilovaná do svého kamaráda Marka. Jednoho dne do ní Elliot a jeho kamarád Wesley vpraví DNA divoké kočky a řeknou jí, že byla vybrána na záchranu světa před Cyniklony - mimozemšťany z vesmíru, jejihž planeta byla zničena a tak hledají náhradu a vybrali si právě Zemi. Nebude na to však sama a jako pomocníka dostane malý růžový lítající počítač MiniMew a ještě 4 další holky, které ale sama musí najít. Taky začne pracovat v kočičí kavárně, která je jejich základnou, jako servírka. U Zoey se bude projevovat ryze kočičí chování (vrhne se na rybu...), které jí bude přivádět do malérů. Bude muset najít zbývající 4 holky a bojovat s Cyniklony a jejich Dravčíky - proměněnými zvířaty (později i lidmi). První se z jejích spolubojovnic objeví nafoukaná a pyšná Corina, tichá šprtka Bridgett, rozpustilá a veselá Kikki a nakonec nejstarší Renné. Jako první z Cyniklonů se na scéně objeví Dren a potom se k němu přidají Tarb a Sardon. Jejich šéfem je tajemný Deep Blue. Holky bojují a bojují s čím dál tvrdošíjnějšími protivníky a neminou je ani roztžky mezi sebou.
Kdo je Deep Blue? Jak vznikl projekt na spojení lidské a zvířecí DNA? Kdo ho vymyslel a započal s ním? Začne Zoey chodit s Markem? A co Dren, který je do ní opravdu zabouchlí? Kdo je Modrý rytíř, který vždy Zoey pomůže, když je v pořádném průšvihu? Bude tajemství Kočičího týmu prozrazeno?
Tak abyste to zjistili, musíte se podívat na tohle 52-dílné anime. Je to hodně o přátelství, lásce, objetavosti a podobně. Je to už hodně dlouho co jsem toto anime viděla, takže se v recenzi mohou objevit jisté nepřesnosti. Je spíš pro holky a spíš ty mladší.
Mew Mew Team3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

byl(a) jsem tu?

ANO 100% (569)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama